Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMCJ13CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
276672SMCJ13CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMCJ13CA-TP
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    SMCJ13CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    13V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    21.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    14.4V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    SMCJ13CA-TPMSTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
    69.8A