Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMCJ12CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
4525611SMCJ12CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMCJ12CA-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SMCJ12CA-TP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    12V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    19.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    13.3V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMC)
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    SMCJ12CA-TPMSDKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    75.4A