Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMAJ78CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
877010SMAJ78CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMAJ78CA-TP
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    SMAJ78CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 78V 126V DO214AC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    78V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    126V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    86.7V
  • Jauda - maksimālais impulss
    400W
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
    SMAJ78CA-TPMSDKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TA)
    2.2A