Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMAJ54CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
4566720SMAJ54CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMAJ54CA-TP
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    SMAJ54CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 54V 87.1V DO214AC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    54V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    87.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    60V
  • Jauda - maksimālais impulss
    400W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    SMAJ54CA-TPMSTR
    SMAJ54CATP
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TA)
    4.6A