Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMAJ17A-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3408040SMAJ17A-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMAJ17A-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SMAJ17A-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 17V 27.6V DO214AC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    17V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    27.6V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    18.9V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AC (SMA)
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    400W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AC, SMA
  • Citi vārdi
    SMAJ17A-TPMSTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    14.5A