Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMAJ15CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3098963SMAJ15CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMAJ15CA-TP
  • Daļas numurs
    SMAJ15CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 15V 24.4V DO214AC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    15V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    24.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    16.7V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    400W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AC, SMA
  • Citi vārdi
    SMAJ15CA-TPMSCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    16.4A