Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMAJ150CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3885789SMAJ150CA-TP attēlsMicro Commercial Co
SMAJ150CA-TP
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    SMAJ150CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    167V
  • Spriegums - pārtraukums
    1
  • Spriegums - sadalījums (min)
    150V
  • Spriegums - sadalījums
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    400W
  • Jauda - maksimālais impulss
    1.6A
  • Polarizācija
    DO-214AC, SMA
  • Citi vārdi
    SMAJ150CA-TPMSTR
    SMAJ150CATP
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    SMAJ150CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    243V