Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMA6J24A-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
32383SMA6J24A-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMA6J24A-TP
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    SMA6J24A-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 24V 38.9V DO214AC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    24V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    38.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    26.7V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
    SMA6J24A-TPMSDKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TA)
    15.4A