Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMA6J15A-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
4962265SMA6J15A-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
SMA6J15A-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SMA6J15A-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 15V 24.4V DO214AC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    15V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    24.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    16.7V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AC (SMA)
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AC, SMA
  • Citi vārdi
    SMA6J15A-TPMSDKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    24.6A
  • Jauda @ Frekvence
  • Bāzes daļas numurs
    SMA6J
  • Pieteikumi
    General Purpose
SMA6J15CA-TP
SMA6J15CA-TP
Apraksts: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AC
Ražotāji: Micro Commercial Components (MCC)
SMA6J15A R3G
SMA6J15A R3G
Apraksts: TVS DIODE 15V 23.6V DO214AC
Ražotāji: TSC (Taiwan Semiconductor)
SMA6J15A
SMA6J15A
Apraksts: TVS DIODES SMA 600W TR