Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > MF100U12F2-BP
Pieprasīt citātu
Latviešu
4783543MF100U12F2-BP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
MF100U12F2-BP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MF100U12F2-BP
  • Apraksts
    100A,1200V,FRED MODULES, F2 PACK
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.58V @ 100A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    1200V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    F2
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    135ns
  • Iepakojums / lieta
    F2 Module
  • Darba temperatūra - savienojums
    -40°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Detalizēts apraksts
    Diode Standard 1200V 100A Chassis Mount F2
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    1mA @ 1200V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    100A