Pieprasīt citātu
Latviešu
3463467MBR30150FCT-BP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
MBR30150FCT-BP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MBR30150FCT-BP
  • Apraksts
    30A,150V,SCHOTTKY,ITO-220AB PACK
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    990mV @ 30A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    150V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    ITO-220AB
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3 Isolated Tab
  • Citi vārdi
    MBR30150FCT-BPMS
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Schottky
  • Diode konfigurācija
    1 Pair Common Cathode
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 15A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    5µA @ 150V
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    15A