Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - masīvi > DZ23C6V8-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
DZ23C6V8-TP
  • Daļas numurs
    DZ23C6V8-TP
  • Apraksts
    DIODE ZENER ARRAY 6.8V SOT23
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    6.8V
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-23
  • Sērija
  • Jauda - maks
    300mW
  • Iepakojums / lieta
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Citi vārdi
    DZ23C6V8-TPMSTR
    DZ23C6V8TP
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Impedance (max) (zzt)
    8 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 6.8V 300mW ±5% SOT-23
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 3V