Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - masīvi > DZ23C39-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
568501
DZ23C39-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DZ23C39-TP
  • Apraksts
    DIODE ZENER ARRAY 39V SOT23
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    39V
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-23
  • Sērija
  • Jauda - maks
    30mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    90 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 39V 30mW ±5% SOT-23
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 29V