Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > BZV55C15-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5500307BZV55C15-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
BZV55C15-TP
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    BZV55C15-TP
  • Apraksts
    DIODE ZENER 15V 500MW MINIMELF
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    15V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.5V @ 200mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Mini MELF
  • Sērija
  • Jauda - maks
    500mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    30 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 15V 500mW ±5% Surface Mount Mini MELF
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 11V