Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > BZT52C8V2S-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
4963479BZT52C8V2S-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
BZT52C8V2S-TP
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    BZT52C8V2S-TP
  • Apraksts
    DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    8.2V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±6%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-323
  • Sērija
  • Jauda - maks
    200mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-76, SOD-323
  • Citi vārdi
    BZT52C8V2S-TP-ND
    BZT52C8V2S-TPMSTR
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Impedance (max) (zzt)
    15 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 8.2V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    700nA @ 5V