Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > BZT52C3V3-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5294244BZT52C3V3-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
BZT52C3V3-TP
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    BZT52C3V3-TP
  • Apraksts
    DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    3.3V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±6%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-123
  • Sērija
  • Jauda - maks
    500mW
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    SOD-123
  • Citi vārdi
    BZT52C3V3-TPMSCT
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Impedance (max) (zzt)
    95 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 3.3V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    5µA @ 1V