Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > BZT52C33-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
4307082BZT52C33-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
BZT52C33-TP
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    BZT52C33-TP
  • Apraksts
    DIODE ZENER 33V 500MW SOD123
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    33V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±6%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-123
  • Sērija
  • Jauda - maks
    500mW
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    SOD-123
  • Citi vārdi
    BZT52C33-TPMSCT
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Impedance (max) (zzt)
    80 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 33V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 23.1V