Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > BZT52B5V6JS-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3068460BZT52B5V6JS-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
BZT52B5V6JS-TP
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    BZT52B5V6JS-TP
  • Apraksts
    DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    5.6V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±1.96%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-323
  • Sērija
  • Jauda - maks
    200mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-76, SOD-323
  • Citi vārdi
    BZT52B5V6JS-TP-ND
    BZT52B5V6JS-TPMSTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Impedance (max) (zzt)
    40 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 5.6V 200mW ±1.96% Surface Mount SOD-323
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    1µA @ 2V