Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > BZT52B12-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
BZT52B12-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BZT52B12-TP
  • Apraksts
    DIODE ZENER 12V 410MW SOD123
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    12V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±2%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-123
  • Sērija
  • Jauda - maks
    410mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SOD-123
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    20 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 12V 410mW ±2% Surface Mount SOD-123
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 9V