Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5KP160CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
24205995KP160CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
5KP160CA-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    5KP160CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 160V 259V R-6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    160V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    259V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    178V
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    R6, Axial
  • Citi vārdi
    5KP160CA-TPCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
  • Jauda @ Frekvence
  • Divvirzienu kanāli
    1
  • Bāzes daļas numurs
    5KP
  • Pieteikumi
    General Purpose
5KP160C
5KP160C
Apraksts: TVS DIODE 160V 271.95V P600