Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5KP120CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
16213285KP120CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
5KP120CA-TP
  • Daļas numurs
    5KP120CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 120V 193V R-6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    120V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    193V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    133V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    R-6
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    R6, Axial
  • Citi vārdi
    5KP120CA-TPCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)