Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > 3EZ39D5-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
1025603EZ39D5-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
3EZ39D5-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    3EZ39D5-TP
  • Apraksts
    DIODE ZENER 39V 3W DO15
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    39V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.2V @ 200mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-15
  • Sērija
  • Jauda - maks
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-204AC, DO-15, Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    28 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 39V 3W ±5% Through Hole DO-15
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    500nA @ 29.7V