Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 30KP51CA-TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
213694330KP51CA-TP attēlsMicro Commercial Components (MCC)
30KP51CA-TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    30KP51CA-TP
  • Apraksts
    TVS DIODE 51V 86.4V R-6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    51V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    86.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    57V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    R-6
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    R6, Axial
  • Citi vārdi
    30KP51CA-TPMSTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)