Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikroprocesori > TS68020MF20
Pieprasīt citātu
Latviešu
TS68020MF20
  • Daļas numurs
    TS68020MF20
  • Apraksts
    IC MPU 68000 20MHZ 132CQFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - I / O
    5.0V
  • USB
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    132-CQFP (24x24)
  • Ātrums
    20MHz
  • Sērija
  • Drošības līdzekļi
  • SATA
  • RAM kontrolleri
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    132-BCQFP
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C (TC)
  • Stieņu skaits / autobusu platums
    1 Core, 32-Bit
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Grafikas paātrinājums
    No
  • Ethernet
  • Displeja un interfeisa kontrolleri
  • Detalizēts apraksts
    68000 Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 20MHz 132-CQFP (24x24)