Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > TC1301A-FDAVMF
Pieprasīt citātu
Latviešu
7032497TC1301A-FDAVMF attēlsMicrel / Microchip Technology
TC1301A-FDAVMF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
960+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TC1301A-FDAVMF
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 2.8V/3V/2.63V 8DFN
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.18V @ 300mA, 0.25V @ 150mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.8V, 3V, 2.63V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-DFN-EP (3x3)
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-VDFN Exposed Pad
  • PSRR
    58dB (100Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.8V, 3V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-DFN-EP (3x3)
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    180µA
  • Pašreizējais - izlaide
    300mA, 150mA