Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - Skaitītāji, dalītāji > SY10EL33ZI
Pieprasīt citātu
Latviešu
6136297SY10EL33ZI attēlsMicrel / Microchip Technology
SY10EL33ZI
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
380+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SY10EL33ZI
  • Apraksts
    IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V ~ 5V
  • Trigera veids
    Positive, Negative
  • Laiks
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-SOIC
  • Sērija
    10EL
  • Atiestatīt
    Asynchronous
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Elementu skaits
    1
  • Bitu skaits uz elementu
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loģikas tips
    Divide-by-4
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Virziens
    Up
  • Detalizēts apraksts
    Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-SOIC
  • Grāfa likme
    4.2GHz