Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > MIC29151-12BU
Pieprasīt citātu
Latviešu
1709195MIC29151-12BU attēlsMicrel / Microchip Technology
MIC29151-12BU
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
300+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MIC29151-12BU
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 12V 1.5A TO263-5
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.6V @ 1.5A
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    12V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    26V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-263-5
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Transient Voltage
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • PSRR
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-263-5
  • Pašreizējais - izlaide
    1.5A