Pieprasīt citātu
Latviešu
1698875LM2576-12BU attēlsMicrel / Microchip Technology
LM2576-12BU
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
350+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LM2576-12BU
  • Apraksts
    IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    12V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ieeja (min)
    4V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    40V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-263-5
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekvence - pārslēgšana
    52kHz
  • Detalizēts apraksts
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Pašreizējais - izlaide
    3A