Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ATXMEGA32C3-MH
Pieprasīt citātu
Latviešu
ATXMEGA32C3-MH
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ATXMEGA32C3-MH
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    1.6 V ~ 3.6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    64-QFN (9x9)
  • Ātrums
    32MHz
  • Sērija
    AVR® XMEGA® C3
  • RAM lielums
    4K x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    32KB (16K x 16)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    64-VFQFN Exposed Pad
  • Citi vārdi
    1611-ATXMEGA32C3-MH
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    50
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
    2K x 8
  • Detalizēts apraksts
    AVR AVR® XMEGA® C3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)