Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ATXMEGA16D4-MN
Pieprasīt citātu
Latviešu
2774708ATXMEGA16D4-MN attēlsMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA16D4-MN
  • Daļas numurs
    ATXMEGA16D4-MN
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    1.6 V ~ 3.6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    44-VQFN (7x7)
  • Ātrums
    32MHz
  • Sērija
    AVR® XMEGA® D4
  • RAM lielums
    2K x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    16KB (8K x 16)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    44-VFQFN Exposed Pad
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • I / O skaits
    34
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
    1K x 8
  • Detalizēts apraksts
    AVR AVR® XMEGA® D4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)