Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RF Transceiver IC > ATSAMR30G18A-MUT
Pieprasīt citātu
Latviešu
ATSAMR30G18A-MUT
  • Daļas numurs
    ATSAMR30G18A-MUT
  • Apraksts
    48 PIN SIP 256K MCU SUB-GHZ RADI
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Tips
    TxRx + MCU
  • Sērija
  • Sērijas saskarnes
    I²C, SPI
  • Jutīgums
    -110dBm
  • RF ģimene / standarts
  • Protokols
  • Jauda - izlaide
    11dBm
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    48-VFQFN Exposed Pad
  • Citi vārdi
    ATSAMR30G18A-MUTTR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Modulācija
    BPSK, O-QPSK
  • Atmiņas izmērs
    256kB Flash, 40kB SRAM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • GPIO
    28
  • Biežums
    700MHz, 800MHz, 900MHz
  • Detalizēts apraksts
    IC RF TxRx + MCU 802.15.4 700MHz, 800MHz, 900MHz 48-VFQFN Exposed Pad
  • Datu pārraides ātrums (maksimālais)
    1Mbps
  • Pašreizējais - pārraide
    26.5mA
  • Pašreizējais - saņemšana
    9.2mA