Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ATMEGA8535-16PI
Pieprasīt citātu
Latviešu
ATMEGA8535-16PI
  • Daļas numurs
    ATMEGA8535-16PI
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    40-PDIP
  • Ātrums
    16MHz
  • RAM lielums
    512 x 8
  • Programmas atmiņas izmērs
    8KB (4K x 16)
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    40-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    32
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • EEPROM izmērs
    512 x 8
  • Detalizēts apraksts
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 40-PDIP