Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ATMEGA6450-16AI
Pieprasīt citātu
Latviešu
3317886ATMEGA6450-16AI attēlsMicrel / Microchip Technology
ATMEGA6450-16AI
  • Daļas numurs
    ATMEGA6450-16AI
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    100-TQFP (14x14)
  • Ātrums
    16MHz
  • RAM lielums
    4K x 8
  • Programmas atmiņas izmērs
    64KB (32K x 16)
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    100-TQFP
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    68
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • EEPROM izmērs
    2K x 8
  • Detalizēts apraksts
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)