Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ATMEGA640-16CU
Pieprasīt citātu
Latviešu
3545313ATMEGA640-16CU attēlsMicrel / Microchip Technology
ATMEGA640-16CU
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ATMEGA640-16CU
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    100-CBGA (9x9)
  • Ātrums
    16MHz
  • RAM lielums
    8K x 8
  • Programmas atmiņas izmērs
    64KB (32K x 16)
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    100-TFBGA
  • Citi vārdi
    ATMEGA64016CU
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    86
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
    4K x 8
  • Detalizēts apraksts
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-CBGA (9x9)