Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ATMEGA3290-16AI
Pieprasīt citātu
Latviešu
1121988ATMEGA3290-16AI attēlsMicrel / Microchip Technology
ATMEGA3290-16AI
  • Daļas numurs
    ATMEGA3290-16AI
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    100-TQFP (14x14)
  • Ātrums
    16MHz
  • Sērija
    AVR® ATmega
  • RAM lielums
    2K x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    32KB (16K x 16)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    100-TQFP
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    69
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • EEPROM izmērs
    1K x 8
  • Detalizēts apraksts
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)