Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ATMEGA162-16PC
Pieprasīt citātu
Latviešu
ATMEGA162-16PC
  • Daļas numurs
    ATMEGA162-16PC
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    40-PDIP
  • Ātrums
    16MHz
  • Sērija
    AVR® ATmega
  • RAM lielums
    1K x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    16KB (8K x 16)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    40-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • I / O skaits
    35
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • EEPROM izmērs
    512 x 8
  • Detalizēts apraksts
    AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP