Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > AT89LP51RC2-20MU
Pieprasīt citātu
Latviešu
AT89LP51RC2-20MU
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AT89LP51RC2-20MU
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    2.4 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    44-VQFN (7x7)
  • Ātrums
    20MHz
  • Sērija
    89LP
  • RAM lielums
    1.375K x 8
  • Programmas atmiņas izmērs
    32KB (32K x 8)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    44-VFQFN Exposed Pad
  • Citi vārdi
    1611-AT89LP51RC2-20MU
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    40
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-VQFN (7x7)