Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > AT89LP428-20PU
Pieprasīt citātu
Latviešu
AT89LP428-20PU
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
406+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AT89LP428-20PU
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    2.4 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-PDIP
  • Ātrums
    20MHz
  • Sērija
    89LP
  • RAM lielums
    768 x 8
  • Programmas atmiņas izmērs
    4KB (4K x 8)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    28-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Citi vārdi
    AT89LP42820PU
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    30
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
    512 x 8
  • Detalizēts apraksts
    8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 28-PDIP