Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > AT87F51RC-24AI
Pieprasīt citātu
Latviešu
1825609AT87F51RC-24AI attēlsMicrel / Microchip Technology
AT87F51RC-24AI
  • Daļas numurs
    AT87F51RC-24AI
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    4 V ~ 6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    44-TQFP (10x10)
  • Ātrums
    24MHz
  • Sērija
    87F
  • RAM lielums
    512 x 8
  • Programmas atmiņas tips
    OTP Quick FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    32KB (32K x 8)
  • Perifērijas ierīces
    WDT
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    44-TQFP
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • I / O skaits
    32
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    8051 87F Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) OTP Quick FLASH 44-TQFP (10x10)