Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > AT49F001-55PC
Pieprasīt citātu
Latviešu
3381812AT49F001-55PC attēlsMicrel / Microchip Technology
AT49F001-55PC
  • Daļas numurs
    AT49F001-55PC
  • Apraksts
    IC FLASH 1M PARALLEL 32DIP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    50µs
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    FLASH
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    32-DIP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    32-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Citi vārdi
    AT49F00155PC
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TC)