Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > AT45D011-JC
Pieprasīt citātu
Latviešu
2341075AT45D011-JC attēlsMicrel / Microchip Technology
AT45D011-JC
  • Daļas numurs
    AT45D011-JC
  • Apraksts
    IC FLASH 1M SPI 15MHZ 32PLCC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    15ms
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    FLASH
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    32-PLCC
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    32-LCC (J-Lead)
  • Citi vārdi
    AT45D011JC
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TC)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Atmiņas veids
    Non-Volatile
  • Atmiņas izmērs
    1Mb (264 Bytes x 512 pages)
  • Atmiņas interfeiss
    SPI
  • Atmiņas formāts
    FLASH
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    FLASH Memory IC 1Mb (264 Bytes x 512 pages) SPI 15MHz 32-PLCC
  • Pulksteņa biežums
    15MHz