Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > AT27C256R-45PI
Pieprasīt citātu
Latviešu
AT27C256R-45PI
  • Daļas numurs
    AT27C256R-45PI
  • Apraksts
    IC EPROM 256K PARALLEL 28DIP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    EPROM - OTP
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-PDIP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    28-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Citi vārdi
    AT27C256R45PI
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TC)