Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > AT27BV1024-12VC
Pieprasīt citātu
Latviešu
854108AT27BV1024-12VC attēlsMicrel / Microchip Technology
AT27BV1024-12VC
  • Daļas numurs
    AT27BV1024-12VC
  • Apraksts
    IC EPROM 1M PARALLEL 40VSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
  • Spriegums - piegāde
    2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    EPROM - OTP
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    40-VSOP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
  • Citi vārdi
    AT27BV102412VC
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TC)