Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 25LC320/S
Pieprasīt citātu
Latviešu
613289325LC320/S attēlsMicrel / Microchip Technology
25LC320/S
  • Daļas numurs
    25LC320/S
  • Apraksts
    IC EEPROM 32K SPI 2MHZ 8SOIC
  • Spriegums - piegāde
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Die
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Die
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Atmiņas izmērs
    32Kb (4K x 8)
  • Detalizēts apraksts
    EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 2MHz Die
  • Pulksteņa biežums
    2MHz