Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 25LC080B-E/ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
25LC080B-E/ST
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
600+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    25LC080B-E/ST
  • Apraksts
    IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TSSOP
  • Spriegums - piegāde
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-TSSOP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas izmērs
    8Kb (1K x 8)
    EEPROM
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP
  • Pulksteņa biežums
    10MHz