Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 25LC040T/SN
Pieprasīt citātu
Latviešu
283479325LC040T/SN attēlsMicrel / Microchip Technology
25LC040T/SN
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3300+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    25LC040T/SN
  • Apraksts
    IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    5ms
  • Spriegums - piegāde
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    EEPROM
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-SOIC
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas veids
    Non-Volatile
  • Atmiņas izmērs
    4Kb (512 x 8)
  • Atmiņas interfeiss
    SPI
  • Atmiņas formāts
    EEPROM
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 2MHz 8-SOIC
  • Pulksteņa biežums
    2MHz