Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 23K640-I/P
Pieprasīt citātu
Latviešu
73636
23K640-I/P
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    23K640-I/P
  • Apraksts
    IC SRAM 64K SPI 20MHZ 8DIP
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
  • Spriegums - piegāde
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Tehnoloģija
    SRAM
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-PDIP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Atmiņas veids
    Volatile
  • Atmiņas izmērs
    64Kb (8K x 8)
  • Atmiņas interfeiss
    SPI
  • Atmiņas formāts
    SRAM
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    SRAM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 20MHz 8-PDIP
  • Pulksteņa biežums
    20MHz