Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > MR9225M24B2-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
144884MR9225M24B2-FSR attēlsMechatronics
MR9225M24B2-FSR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MR9225M24B2-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    25.00mm
  • Svars
    0.264 lb (119.75g)
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    24VDC
  • Izbeigšana
    3 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.330 in H2O (82.2 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 92mm L x 92mm H
  • Sērija
    MR9225
  • RPM
    3600 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    45.1 dB(A)
  • Materiāls - rāmis
    Plastic
  • Materiāls - asmeņi
    Plastic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Mūžs @ temp.
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Auto Restart, Locked Rotor Sensor
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.190A