Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > MA1751H48B-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
5214458MA1751H48B-FSR attēlsMechatronics
MA1751H48B-FSR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MA1751H48B-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 172X150X51MM 48VDC
  • ECAD modelis
  • Platums
    50.80mm
  • Svars
    1.7 lbs (771.1g)
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    48VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.550 in H2O (137.0 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
  • Sērija
    MA1751
  • RPM
    2850 RPM
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    58.4 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Aluminum
  • Materiāls - asmeņi
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Mūžs @ temp.
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.380A