Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > AC ventilatori > LPH80B99-BTHR
Pieprasīt citātu
Latviešu
2159972LPH80B99-BTHR attēlsMechatronics
LPH80B99-BTHR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LPH80B99-BTHR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 80X25.5MM 100-240VAC
  • ECAD modelis
  • Platums
    25.50mm
  • Svars
    0.209 lb (94.89g)
  • Sprieguma diapazons
    90 ~ 264VAC
  • Spriegums - nominālā
    100 ~ 240VAC
  • Izbeigšana
    2 Terminals
  • Statiskais spiediens
    0.250 in H2O (62.3 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Sērija
    LPH80B99
  • RPM
    3500 RPM
  • Jauda (vatos)
    4.50W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
  • Troksnis
    31.0 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāls - rāmis
    Plastic
  • Materiāls - asmeņi
    Plastic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Mūžs @ temp.
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Auto Restart, Electronic Commutation (EC)
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.060A